Niedziela, 03 grudnia 2023 r. imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

siatkówka dziewcząt

siatkówka dziewcząt 19 sierpnia 2013 wyświetleń: 12161

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT

Sezon 2020/21

Na zajęcia z siatkówki zapraszamy dziewczęta i chłopców w wieku od 9 do 18 lat. IV-VIII klasy SP i LO

Treningi:

 wt. i czw.  18.00 - 19.30  trener Ewelina Starostka

Treningi odbywają się w sali sportowej w kościele św. Jadwigi  ul. Łokietka 60.


 


»

Lipiec 2016

Złote medale naszych siatkarek w Warszawie!!!
Na Międzynarodowej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w Warszawie nasz klub reprezentowały siatkarki w kategorii gimnazjum pod kierunkiem trener Róży Zawadzkiej. Spisały się wspaniale zajmując po kilkudniowych rozgrywkach pierwsze miejsce w swojej kategorii. Na podium stanęły jeszcze drużyny PKS Porta Kraków i Laskowa. Drużyna została zgłoszona dodatkowo do turnieju koszykówki i zajęła w nim III miejsce. Brawa!!!
Oprócz rywalizacji sportowej nasze dziewczęta miały okazję uczestniczyć w bogatym programie kulturalnym, turystycznym i formacji duchowej.
Gratulacje i brawa dla dziewcząt i trener Róży oraz podziękowania dla trener Ewy Chwały za pomoc drużynie podczas Parafiady.

 1 i 2 miejsca PKS "Jadwiga" w IV Turnieju Memoriałowym o Puchar Agaty Mróz

W dniu 18 stycznia 2014 rozegeno w nowej hali Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie IV Turniej Memoriałowy Agaty Mróz. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych - Gimnazjum i Liceum. Otwarcia Memoriału dokonał Prezes Małopolskiego Związku Parafialnych Klubów Sportowych Ksiądz Paweł Łukaszka. Przybliżył dziewczątom postać Agaty Mróz - reprezentantki Polski, wspaniałej środkowej drużyny, która dwukrotnie zdobyła złote medale Mistrzostw Europy. Agata zmarła przedwcześnie niedługo po porodzie, wybierając życie swojego dziecka.

W kategorii liceów nasza drużyna zajęła I-sze miejsce wygrywając trzy mecze - wszystkie bardzo zacięte i po tie-breakach 2:1. Dzięki temu Puchar stał się własnością klubu - po trzech kolejnych triumfach licealistek w trzech kolejnych latach (2012, 2013,2014). Wielka w tym zasługa trener Róży Zawadzkiej, która te dziewczęta trenowała w poprzednich sezonach. Do zdobycia pucharu walnie przyczyniły się dziewczęta PKS Jadwiga z poprzednich sezonów - trenowane przez trenera Dariusza Słupskiego a obecnie nadal z sukcesami reprezentujące nasz klub w rozgrywkach Ligi TKKF. Gratulacje dla dziewcząt, podziekowania za grę wszystkim przeciwniczkom.  Więcej o turnieju w zakładce "Liceum".

W kategorii gimnazjów nasza drużyna pod kierunkiem trener Róży Zawadzkiej zajęła II-gie miejsce. Rywalizacja była niezwykle zacięta a do wyłonienia zwycięzcy trzeba było liczyć małe punkty. Turniej i zarazem Przechodni Puchar wygrały zawodniczki PKS :"Quo Vadis". Gratulujemy zwycięskiej drużynie. Trzecie miejsce dla PKS Milenium Skawina a czwarte dla PKS "Porta" Kraków. Gratulacje dla wszystkich - zwycięzcami są wszystkie dziewczęta, które w tym dniu podjęły trud sportowej rywalizacji.

GALERIA ZDJĘĆ


ost. aktualizacja: 2020-09-10

Id doctus sanctus legendos vistollit fabulas at.

Biuro PKS JADWIGA

Zapraszamy od poniedziałku do środy w godz. 16.00-18.00

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Parafialny Klub Sportowy

Ul. Łokietka 60, Kraków 31-334
tel. 12 638-71-52, 12 638-71-52
2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone