Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. imieniny: Apoloniusza, Bogusławy,

Aktualności

Aktualności 17 listopada 2014 wyświetleń: 2875

Drużyna piłkarska Jadwigi żaki III ze złotymi medalami

15.11 na pięknej hali w Zielonkach nasza trzecia drużyna żaków wzięła udział w turnieju piłkarskim - XV Halowych Mistrzostwach Małopolski MZPKS. Turniej otworzył Prezes Ks. Paweł Łukaszka - reprezentant Polski w hokeju na lodzie, uczestnik Olimpiady w Lake Placid. Chłopcy, którzy trenują od 2,5 miesiąca i dla których był to pierwszy taki turniej spisali się nadspodziewanie dobrze i zasłużenie zdobyli złote medale na tych Mistrzostwach. Udział wzięło 5 drużyn, wygraliśmy 2 mecze i 2 zremisowaliśmy a dzięki lepszemu bilansowi bramek wyprzedziliśmy na finiszu Milenium Skawina. Trzecie miejsce zajął Józef Kalwaria, czwarte św. Rodzina a piąte Jakub Więcławice. Gratulacje dla chłopców - to dla Was duży sukces na starcie piłkarskiej przygody i impuls do doskonalenia się na treningach. Pozostali zawodnicy będą mocno pracować i na pewno zagrają w innych turniejach. Bardzo dziękuję tacie Mateusza - Panu Nalepce za pomoc w prowadzeniu drużyny.

Skład zwycięskiej drużyny: Maciej Boroń, Szymon Bień,  Franiszek Bunar, Mikołaj Chmiel, Szymon Szewczuk , Przemek Wiśniewski,  Piotr Kula, Tymoteusz Bodek, Mateusz Nalepka.